Witamy Państwa na stronie internetowej spółki ALVENTA SERVICE Sp. z o.o.
Firma ALVENTA SERVICE Sp. z o.o. działa na terenie województwa małopolskiego od 20 lat. Posiadamy bardzo szeroki zakres świadczonych usług, które wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Agencja ochrony

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej ochronie osób i mienia. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników ochrony na bieżąco odbywa szkolenia z zakresu ochrony.

Pracownicy agencji ochrony pracują przez całą dobę!

Zarządzanie nieruchomościami

Zajmujemy się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami. Administrujemy wspólnotami mieszkaniowymi oraz świadczymy dla nich usługi porządkowe.

Usługi remontowo-budowlane

Jesteśmy profesjonalistami przy pracach remontowo-budowlanych. Posiadamy wieloletnią praktykę i specjalny sprzęt, by realizować nawet najtrudniejsze prace związane z czyszczeniem powierzchni betonowych, stalowych itp. W ramach prac ziemnych ułożymy kostkę brukową standardowo lub według wzoru Klienta.

Usługi porządkowe i pralnicze

Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem budynków oraz terenów zielonych.
Świadczymy także usługi pralnicze oraz maglowania, w tym pranie i naprawa odzieży roboczej.

W powyższym zakresie współpracujemy głównie z zakładami przemysłowymi oraz instytucjami, jednak nasza oferta jest również otwarta dla Klientów indywidualnych. W zależności od potrzeb Klienta indywidualnie ustalimy koszt kompleksowej usługi.
Zachęcamy do odwiedzenia zakładki OFERTA w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej działalności.
Zapraszamy!